بازگشت به صفحه اصلی

درباره آزمایشگاه

آزمایشگاه تشخیص پزشکی آرمان با تکیه بر سالها تجربه متخصصین خود ،هدف کمک به تشخیص صحیح و دقیق بیماریها در جهت حفظ و ارتقا سطح سلامت جامعه و نیز به منظور کسب اعتبار ملی در حوزه فعالیت های آزمایشگاهی ،با بهره گیری از تجهیزات مدرن وپیشرفته ،نیروی انسانی متخصص،مجرب و متعهد خدمات تشخیصی آزمایشگاهی تخصصی را ارائه می نماید.

آزمایشگاه تشخیص پزشکی آرمان از ابتدا فعالیت امور تشخیصی را سرلوحه کار خود قرار داده است.  این مرکز  همواره با استفاده از دانش روز و بهره گیری از تجهیزات نوین برای بهبود کیفیت خدمات کوشیده است. هم اکنون خدمت رسانی به    بیمارستان های  دولتی ،  و درمانگاه های خصوصی و دولتی  و مطب ها در دستور کار آزمایشگاه آرمان قرار دارد.

بیشتر درباره تشخیص پزشکی آرمان بدانید...

آزمایشگاه تشخیص پزشکی آرمان در خیابان کوهسنگی 12  در  طبقه همکف  و مساحتی حدود 200 متر مربع می باشد. دارای بخش های معمول آزمایشگاه و بخش های تخصصی متعددی می باشد شامل: بخش پذیرش و جوابدهی، نمونه گیری، جداسازی نمونه، ارسالی، بیوشیمی خون و ادرار، انگل شناسی، هورمون، خون شناسی، انعقاد، ایمونولوژی، الکتروفورز، میکرب شناسی روتین و سل، قارچ شناسی، ویروس شناسی،  پاتولوژی و سیتولوژی، ،تشخیص مولکولی عوامل عفونی ، اداری، مالی و خدماتی می باشد.

پزشک آزمایشگاه تشخیص پزشکی آرمان

دکتر مژگان مقدس  


موسس و مسئول فنی آزمایشگاه پزشکی  آرمان، واقع در شهر مشهد 

متخصص پاتولوژی و دارای بورد تخصصی 

مطالعه بیشتر رزومه دکتر نام و نام خانوادگی


خط مشی کیفیت آزمایشگاه

مأموریت

آزمایشگاه تشخیص پزشکی آرمان با سالها فعالیت، خدمات آزمایشگاهی بالینی قابل اعتمادی را با رعایت اصول علمی و اخلاقی و احترام به حقوق مراجعان و پزشکان و سازمانهای طرف قرارداد در جهت کمک به تشخیص صحیح و دقیق بیماریها، حفظ و ارتقاء سطح سلامت جامعه و کسب اعتبار ملی و بین المللی ارائه می دهد.

چشم انداز

ما مصمم به دستیابی به جایگاه برتر در بین آزمایشگاههای تشخیص طبی کشور بوده و با رعایت اصول سرعت، دقت، صحت و اطمینان در ارائه خدمات، توانمندی های فنی و عملکردی خود را تا سطح آزمایشگاههای معتبر بین المللی ارتقاء خواهیم دادو انتخاب اول بیماران، پزشکان و کارکنان در استان خواهیم بود.

ارزش ها

آزمایشگاه تشخیص پزشکی آرمان به رعایت و ترویج ارزشهای والای اخلاقی و حرفه ای متعهد است. ما برای دستیابی به تعالی در تمام فعالیت هایمان تلاش می کنیم. آزمایشگاه ما بر پایه ارزشهای زیر بنا شده است: احترام، اعتماد و اعتبار یعنی: احترام به حقوق ذینفعان، جلب اعتماد جامعه و کسب اعتبار ملی و بین المللی

آشنایی با محیط آزمایشگاه و تجهیزات